Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textil 6068239

nr 606 8239

Textil

sent 1800-tal, guldbroderier, längd: 200, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:22:54