ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textil 6068239
nr 606 8239
Textil
sent 1800-tal, guldbroderier, längd: 200, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 17:22:54
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr